NEOClinics Temel Düzey Eğitimi

Bu eğitim NEO ve  QUiTT teknolojilerinin kullanımı ile profesyonel olarak ilgilenen, Sağlık ve Wellness konularında çalışan herkese açıktır. Eğer biorezonansı az ya da çok biliyor ama konunun netleşmesine ihtiyaç duyuyorsanız bu eğitime özellikle katılmanızı öneriyoruz. Ancak konuda ilerlemek istiyorsanız ve cihazları yakın zamanda kullanmaya başlamayı olasılık dahilinde buluyorsanız (eğitim salonumuzun kapasitesini göz önüne almak kaydı ile) sizi 3 güne de davet ediyoruz. Eğitimlerimizden ücret almıyoruz.

Toplantıların içeriği:

Bu toplantı Rezonans Terapileri kavramına giriş niteliğindedir. Biorezonans ile ilgili temel bilgi, teknolojiler arasındaki farklar ve NEO teknolojilerinin özelliklerini, neler yapılabildiğini konuşuyor olacağız. 

NEOClinics yapılanması:

Bugün ayrıca cihazların kimler tarafından kullanılabildiği, merkezlerin yasal altyapısı, cihazların kurulacağı yerdeki fiziksel şartlar ya da tanıtım ve reklamlarda dikkat edilecekler konularına da eğiliyoruz. Bu yarım gün içerisinde dileyen kişilerin süregiden terapilere gözlemci olarak katılabilmesi de sağlanabiliyor.

 

Eğitimler Dr. Ersal S. Işık tarafından verilmektedir.

Dr. Ersal Işık ın özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

© 2016 by NEOSANTE NEOClinics

 

 
tech-logos-33.png

NEOClinics Neosante Rezonans Teknolojileri Ltd. Şti. Markasıdır. 

Aramıza Katılın 

NEOClinics Merkez
0216 450 60 20
Tüm Türkiye'den alan kodu çevirmeden
444 4 957